Menu Zamknij

Zespół

Poradnię Specjalistyczną MOP tworzy zespół terapeutów indywidualnych, grupowych oraz rodzinnych. Wśród nich są: psychologowie, pedagodzy, trenerzy i superwizorzy.

Zespół reprezentuje wysoki poziom przygotowania merytorycznego osiągnięty w wyniku ukończenia specjalistycznych szkoleń psychoterapeutycznych, udziałowi w stażach, szkoleniach oraz systematycznemu korzystaniu z superwizji.

Zespół merytoryczny

  • Agnieszka Justyna Zaremba – dyrektor Poradni
  • Agnieszka Robak – wicedyrektor Poradni
  • Michał Bydzicki
  • Anna Chrostowska-Buzun
  • Iwona Figat
  • Elżbieta Gajda
  • Anna Gawkowska
  • Maja Horawa
  • Paweł Lisiecki
  • Katarzyna Łukasik
  • Aneta Maliszewska
  • Marcin Nawój
  • Ewa Obuch-Woszczatyńska
  • Magdalena Pascuttini
  • Beata Pluta
  • Marta Policewicz-Podgórska
  • Eliza Rolińska-Kaniewska
  • Przemysław Różański nieobecnosć do X.2023
  • Anna Skłodowska
  • Dorota Skrajna
  • Dorota Staniszewska
  • Magdalena Stefańska
  • Aneta Szymańska-Gojko
  • Aleksandra Wilczewska-Babut
  • Ryszard Walaszczyk
  • Marlena Zasadzka-Moskwa
  • Katarzyna Żakowska-Bąk

Administracja

  • Aneta Chmielowska – kierownik administracyjno-gospodarczy
  • Angelika Dominikowska
  • Joanna Włodarczyk
  • Anna Włusek

Obsługa

  • Józef Akita
  • Monika Rzemińska
  • Mirosław Sidwa

Superwizorzy zespołu w roku szkolnym 2022/2023

  • Ewa Bąk
  • Stefania Czerniecka- Tomkowiak: superwizja pracy terapeutycznej terapeutów ukraińskojęzycznych
  • Tatiana Wróblewska
  • Konrad Ambroziak
  • Lech Kalita
  • Marcin Micorek

Jeśli ktoś z Państwa chce skontaktować się z terapeutą, prosimy o kontakt poprzez pocztę elektroniczną lub telefonując do sekretariatu Poradni:

Michał Bydzicki MBydzicki@eduwarszawa.pl 
Anna Chrostowska-Buzun AChrostowska@eduwarszawa.pl 
Iwona Figat IFigat@eduwarszawa.pl 
Elżbieta Gajda EGajda@eduwarszawa.pl 
Anna Gawkowska AGawkowska@eduwarszawa.pl 
Maria Horawa MHorawa@eduwarszawa.pl
Paweł Lisiecki PLisiecki@eduwarszawa.pl 
Katarzyna Łukasik KLukasik@eduwarszawa.pl 
Aneta Maliszewska AMaliszewska@eduwarszawa.pl 
Marcin Nawój M.Nawoj@eduwarszawa.pl
Ewa Obuch-Woszczatyńska EObuch@eduwarszawa.pl 
Magdalena Pascuttini MPascuttini@eduwarszawa.pl 
Beata Pluta BPluta@eduwarszawa.pl 
Marta Policewicz-Podgórska MPolicewicz@eduwarszawa.pl 
Agnieszka Robak ARobak@eduwarszawa.pl 
Eliza Rolińska-Kaniewska ERolinska@eduwarszawa.pl 
Przemysław Różański PRozanski@eduwarszawa.pl 
Anna Skłodowska A.Sklodowska@eduwarszawa.pl 
Dorota Skrajna DSkrajna@eduwarszawa.pl  
Dorota Staniszewska DorotaStaniszewska@eduwarszawa.pl
Magdalena Stefańska MaStefanska@eduwarszawa.pl 
Aneta Szymańska-Gojko AnetaSzymanska@eduwarszawa.pl
Ryszard Walaszczyk RWalaszczyk@eduwarszawa.pl 
Aleksandra Wilczewska-Babut AWilczewska@eduwarszawa.pll
Marlena Zasadzka-Moskwa MZasadzka@eduwarszawa.pl 
Katarzyna Żakowska-Bąk KZakowska@eduwarszawa.pl 

 

Privacy Preference Center

Informacja o ciasteczkach

Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Call Now Button Skip to content