Menu Zamknij

Aktualności

Szanowni Państwo, 

w związku z wprowadzeniem stanu epidemii informujemy:

Od 01.04.20 sekretariat Poradni jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 -16.oo.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego : 515 103 831 e-mail: sekretariat@mop-poradnia.pl 

  • Obecne procesy terapeutyczne są kontynuowane on-line, przez telefon.
  • Do odwołania nie prowadzimy zapisów na konsultacje pierwszorazowe.
  • Bezpośrednie spotkania grup terapeutycznych, superwizyjnych odbywają się on- line. Terapeuci kontaktują się z uczestnikami, szukają innej formy kontaktu niż bezpośrednia, sprawdzają możliwości techniczne.
  •  Jeśli ktoś z Państwa, chce skontaktować się ze swoim terapeutą, prosimy o kontakt poprzez pocztę:
Monika Brzezińska-Okoń m.brzezinska-okon@mop-poradnia.pl
Michał Bydzicki m.bydzicki@mop-poradnia.pl
Anna Chrostowska-Buzun a.chrostowska-buzun@mop-poradnia.pl
Agnieszka Czechowska a.czechowska@mop-poradnia.pl
Aleksandra Denst-Sadura a.denst-sadura@mop-poradnia.pl
Joanna Fiks j.fiks@mop-poradnia.pl
Iwona Figat i.figat@mop-poradnia.pl
Elżbieta Gajda e.gajda@mop-poradnia.pl
Anna Gawkowska a.gawkowska@mop-poradnia.pl
Wioleta Jaworska w.jaworska@mop-poradnia.pl
Zygfryd Klaus z.klaus@mop-poradnia.pl
Dorota Kowalska-Klamer d.kowalska-klamer@mop-poradnia.pl
Iwona Lassota-Kowalska i.lassota-kowalska@mop-poradnia.pl
Paweł Lisiecki p.lisiecki@mop-poradnia.pl
Katarzyna Łukasik k.lukasik@mop-poradnia.pl
Aneta Maliszewska a.maliszewska@mop-poradnia.pl
Ewa Obuch-Woszczatyńska e.obuch-woszczatynska@mop-poradnia.pl
Dorota Ostrowska-Karwat d.ostrowska-karwat@mop-poradnia.pl
Magdalena Pascuttini m.pascuttini@mop-poradnia.pl
Beata Pluta b.pluta@mop-poradnia.pl
Grażyna Rybczynska g.rybczynska@mop-poradnia.pl
Przemek Różański p.rozanski@mop-poradnia.pl
Ryszard Walaszczyk r.walaszczyk@mop-poradnia.pl
Marlena Zasadzka-Moskwa m.zasadzka-moskwa@mop-poradnia.pl
Katarzyna Żakowska-Bąk k.zakowska-bak@mop.poradnia.pl

Prosimy o przesłanie wypełnionej, a także jeśli to możliwe podpisanej Zgody na formę kontaktu. Jeśli ktoś nie ma drukarki – wystarczy wypełnioną zgodę przesłać na: sekretariat@mop-poradnia.pl 

Zgodna na formę kontaktu Poradnia MOP_Młodzież

Zgoda na formę kontaktu Poradnia MOP_Dorosły

Dbajmy o siebie, odporność, wzajemne bezpieczeństwo i do zobaczenia za jakiś czas!

Pozdrawiamy

Zespół Poradni MOP

——————————————————————————————————————————————

4 marca 2020

Szanowni Państwo,

w związku z istniejącym ryzykiem zarażenia się wirusem SARS-Cov-2, który wywołuje chorobę o nazwie COVID-19, zachęcamy do zapoznania się z wiedzą i wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, a także zadbaniem o własną odporności i wzajemne bezpieczeństwo.

Nie tylko w kontekście pojawiającego się wirusa, namawiamy: jeśli jesteście przeziębieni, chorzy, dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa innych osób, pozwólcie sobie na pozostanie w domu i wyleczenie się. Sesję można odwołać, a przechodzone przeziębienie może przyczynić się do dokuczliwych powikłań.

Dbajcie o siebie! Czekamy na was! 

 

Call Now Button