Menu Zamknij

Wynajem sal

Dysponujemy salami, które świetnie sprawdzają się w pracy z grupami. Mogą być wykorzystane do prowadzenia warsztatów, szkoleń, seminariów, superwizji, wykładów.

Sale są jasne, wyposażone w wygodne fotele lub materace, projektory, czajniki i kubki, kuchenkę mikrofalową i płytę indukcyjną (sala klubowa). Budynek otoczony jest pięknym ogrodem ze starymi drzewami, gdzie jest możliwość wypoczynku w czasie przerw.

 

 

 

 

 

Budynek Poradni Specjalistycznej MOP przed i po remoncie elewacji w 2019 r.

 

 

W sprawie najmu prosimy kontaktować się z Sekretariatem Poradni poradniamop@eduwarszawa.pl

Dostępne sale

Sala Rodzinna

Mieści się na piętrze budynku, posiada wygodne fotele, flipchart, kącik do zaparzania herbaty i kawy. Pomieści do 10 osób (w reżimie sanitarnym do 6 osób)

Sala Balkonowa

Wyposażona jest w wygodne fotele, laptop, projektor, flipchart, kącik do zaparzania herbaty i kawy, posiada lustro weneckie- sąsiaduje z Salą Lustrzaną. Pomieści do 15 osób. (w reżimie sanitarnym do 10 osób)

Sala Lustrzana

Wyposażona w wygodne fotele, flipchart, kącik do zaparzania herbaty i kawy, posiada lustro weneckie z systemem do nagrywania. Pomieści do 15 osób. (w reżimie sanitarnym do 10 osób)

Sala Klubowa

Sala mieści się w przyziemiu budynku, wyposażona jest w wygodne siedziska-materace lub krzesła, flipchart, projektor i ekran. Posiada bezpośrednie wyjście do ogrodu, duży stół, kącik socjalny z możliwością przygotowania i zjedzenia posiłku. Pomieści do 24 osób. (w reżimie sanitarnym do 16 osób)


foto. Agnieszka Justyna Zaremba

Call Now Button Skip to content