Menu Zamknij

Aktualności

22 października 2021

Gdy świat stanął na głowie – czyli jak zachować zdrowie w pandemicznym czasie?

Otwarte dni konsultacyjnie w Poradni MOP 

Jeśli masz 15-21 lat i pytania związane z własnym zdrowiem psychicznym lub kogoś w Twoim najbliższym otoczeniu – przyjdź, porozmawiaj, rozwiej swoje wątpliwości. 

Jeśli jesteś rodzicem nastolatka i zachowanie Twojego dziecka budzi Twój niepokój – przyjdź, porozmawiaj, sprawdź możliwości skutecznej pomocy. 

A może Wasza rodzina chciałaby wspólnie porozmawiać o problemach związanych z dorastaniem dzieci, z długotrwałą izolacją? – skorzystajcie z konsultacji rodzinnej, sprawdźcie tę formę pomocy psychologicznej, poczujcie moc wspólnego działania. 

Poradnia Specjalistyczna Młodzieżowy Ośrodek Profilaktyki i Psychoterapii MOP zaprasza uczniów warszawskich szkół ponadpodstawowych, ich rodziców i opiekunów do skorzystania z nieodpłatnych konsultacji z: 

  • psychoterapeutą
  • terapeutą rodzinnym
  • dietetykiem
  • seksuologiem
  • psychiatrą 

Kiedy i gdzie? 

Konsultacje odbędą się w siedzibie Poradni MOP ul. Boryszewska 4 w Warszawie. 

W terminach: 

  • 20 listopada 2021  (sobota) 
  • 27 listopada 2021 (sobota) 
  • 4- 5 grudnia 2021 (sobota i niedziela)
  • 11 grudnia 2021 (sobota) 

Jak się zapisać?

Przyjmujemy zgłoszenia telefonicznie w dniach: 

  • 25 października 2021 (poniedziałek) w godz. 9.00-14.00. 
  • 8 listopada 2021 (poniedziałek) w godz. 9.00-14.00. 
  • 15 listopada 2021 (poniedziałek) w godz. 9.00-14.00. 

Pod numerami telefonów: 723 248 719 i 723 244 918  

Zgłoszenia przyjmujemy do momentu wyczerpania miejsc. 

Otwarte dni konsultacyjne zorganizowane są dzięki środkom z konkursu “Gmina na medal”, które Miasto St. Warszawa przeznaczyło na wsparcie psychologiczne dla uczniów jako przeciwdziałanie negatywnym skutkom pandemii. 

Zapraszamy!

Zespół Poradni MOP

____________________________________________________________________________________________________________________

Informacje dotyczące konsultacji pierwszorazowych w Poradni MOP

  • Zapisy na konsultacje ogłaszamy poprzez stronę internetową– wysyłamy do Państwa newsletter z terminem zapisów. Prosimy o zapisanie się do newsletter.
  • Konsultacje odbywają się w większości w godzinach przedpołudniowych trwają ok. 1-2 godziny. Zazwyczaj potrzebne są 1-3 spotkania.
  • Posiadamy ograniczoną liczbę konsultacji, o zapisie decyduje kolejność zgłoszeń. Kilka osób przyjmujemy na listę rezerwową i oddzwaniamy do Państwa z propozycją terminu.
  • Sekretariat potwierdza umówiony termin. Na potwierdzenie z Państwa strony czekamy do godz. 12.00 w dniu poprzedzającym planowane spotkanie.
  • W sytuacji braku odpowiedzi uznajemy, że Państwa obecność jest odwołana i zapraszamy kolejne osoby z listy oczekujących.
  • Jeśli wiedzą Państwo wcześniej, że nie mogą skorzystać z umówionego spotkania – prosimy o kontakt z sekretariatem.
  • Prosimy o przyjście 15 minut przed wyznaczoną godziną, aby podać potrzebne do rejestracji dane (potrzebna jest legitymacja szkolna).
  • Prosimy o przychodzenie do Poradni osoby zdrowe, bez objawów, a także nie przebywające z osobami, które są w trakcie kwarantanny lub izolacji.
  • W razie niedyspozycji, złego stanu zdrowia – prosimy o kontakt. Spotkanie można odwołać lub przełożyć na inny termin.
  • Osoby z widocznymi objawami infekcji będą proszone o opuszczenie Poradni.
  • Do Poradni nie mogą wejść osoby towarzyszące- nie biorące udziału w konsultacji.

Przy wejściu do Poradni konieczne jest:

  • Wejście z zasłoniętymi ustami/nosem
  • Zdezynfekowanie rąk
  • Wpisanie się na listę wejścia/ wyjścia

Zespół Poradni MOP


 

 

Informacje ogólne

Ze względu na sytuację epidemiczną wdrożyliśmy kompleksowe działania. W związku z tym:

  • Poradnia MOP  czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-20.00, a w soboty w godzinach 9.00-13.00
  • Sekretariat czynny jest w godzinach 8.00-19.00 i w soboty w godzinach 9.00-13.00
  • Osoby, które nie są umówione na spotkania, prosimy o kontakt telefoniczny i mailowy 22/ 646 57 25, 515 103 831, e-mail: sekretariat@mop-poradnia.pl
  • Do budynku Poradni wpuszczamy tylko umówione osoby.

Osoby umówione na sesje:

  • Prosimy o przyjście dokładnie na wyznaczoną godzinę – ograniczamy oczekiwanie na korytarzu, w razie czego można skorzystać w przestrzeni w ogrodzie.
  • Prosimy o przychodzenie na spotkania osoby zdrowe, bez objawów, a także nie przebywające z osobami, które są w trakcie kwarantanny lub izolacji.
  • W razie niedyspozycji, złego stanu zdrowia – prosimy o kontakt. Sesję można odbyć w formie on-line lub przełożyć na kolejny tydzień.
  • Osoby z widocznymi objawami infekcji będą proszone o opuszczenie Poradni.
  • Do Poradni nie mogą wejść osoby towarzyszące.
  • Jeśli do 10 dni od wizyty w Poradni okaże się, że jesteście Państwo w trakcie diagnozowania zakażenia COVID-19 lub jesteście na kwarantannie, bardzo prosimy o poinformowanie nas o tym. Informacja od was pozwoli zadbać o bezpieczeństwo osób, z którymi mieliście kontakt, a także innych klientów poradni. Od poniedziałku do soboty prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy sekretariatu (9.00-19.00 i w soboty 9.00-13.00 tel: 515 103 831) lub kontakt mailowy na adres: sekretariat@mop-poradnia.pl  W niedzielę i święta prosimy o kontakt mailowy.
  • Przy wejściu do Poradni konieczne jest:
    • Wejście z zasłoniętymi ustami/nosem
    • Zdezynfekowanie rąk
    • Wpisanie się na listę wejścia/wyjścia

Prosimy o stosowanie się do próśb pracowników Poradni, związane są one z zapewnieniem bezpieczeństwa sanitarnego.

Jeśli ktoś z Państwa, chce skontaktować się ze swoim terapeutą, prosimy o kontakt poprzez pocztę elektroniczną:

Monika Brzezińska-Okoń m.brzezinska-okon@mop-poradnia.pl
Michał Bydzicki m.bydzicki@mop-poradnia.pl
Anna Chrostowska-Buzun a.chrostowska-buzun@mop-poradnia.pl
Agnieszka Czechowska a.czechowska@mop-poradnia.pl
Iwona Figat i.figat@mop-poradnia.pl
Elżbieta Gajda e.gajda@mop-poradnia.pl
Anna Gawkowska a.gawkowska@mop-poradnia.pl
Wioleta Jaworska w.jaworska@mop-poradnia.pl
Joanna Fiks j.fiks@mop-poradnia.pl
Dorota Kowalska-Klamer d.kowalska-klamer@mop-poradnia.pl
Paweł Lisiecki p.lisiecki@mop-poradnia.pl
Katarzyna Łukasik k.lukasik@mop-poradnia.pl
Aneta Maliszewska a.maliszewska@mop-poradnia.pl
Ewa Obuch-Woszczatyńska e.obuch-woszczatynska@mop-poradnia.pl
Dorota Ostrowska-Karwat d.ostrowska-karwat@mop-poradnia.pl
Magdalena Pascuttini m.pascuttini@mop-poradnia.pl
Beata Pluta b.pluta@mop-poradnia.pl
Eliza Rolińska-Kaniewska e.rolinska-kaniewska@mop-poradnia.pl
Przemek Różański p.rozanski@mop-poradnia.pl
Anna Skłodowska a.sklodowska@mop-poradnia.pl
Magdalena Stefańska m.stefanska@mop-poradnia.pl
Ryszard Walaszczyk r.walaszczyk@mop-poradnia.pl
Marlena Zasadzka-Moskwa m.zasadzka-moskwa@mop-poradnia.pl
Katarzyna Żakowska-Bąk k.zakowska-bak@mop.poradnia.pl
Dorota Staniszewska d.staniszewska@mop-poradnia.pl

Marta Policewicz-Podgórska      m.policewicz-podgorska@mop-poradnia.pl

Dorota Skrajna                              d.skrajna@mop-poradnia.pl

 

Dbajmy o siebie, odporność, wzajemne bezpieczeństwo i do zobaczenia!

Pozdrawiamy

Zespół Poradni MOP

 


Maj 2020

W Warszawie powstały nowe ośrodki środowiskowej pomocy psychologiczno-psychoterapeutycznej dla dzieci i młodzieży.

 


4 marca 2020

Szanowni Państwo,

w związku z istniejącym ryzykiem zarażenia się wirusem SARS-Cov-2, który wywołuje chorobę o nazwie COVID-19, zachęcamy do zapoznania się z wiedzą i wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, a także zadbaniem o własną odporności i wzajemne bezpieczeństwo.

Nie tylko w kontekście pojawiającego się wirusa, namawiamy: jeśli jesteście przeziębieni, chorzy, dla własnego zdrowia i bezpieczeństwa innych osób, pozwólcie sobie na pozostanie w domu i wyleczenie się. Sesję można odwołać, przełożyć na kolejny tydzień, a przechodzone przeziębienie może przyczynić się do dokuczliwych powikłań.

Dbajcie o siebie! Czekamy na was! 

Call Now Button

Skip to content