Menu Zamknij

Aktualności

20 marca 2019

  • Informujemy o wolnych miejscach na warsztat dla dziewczyn z cyklu „Zadbaj o siebie – spotkanie z dietetyczką”. Na warsztat zapraszamy osoby, które są w kontakcie terapeutycznym (indywidualnym lub grupowym) w Poradni MOP.
  • Spotkanie odbędzie się w sobotę 23.03.2019 w godzinach 9.00-13.00.
  • Spotkacie się z dietetyczką Kingą Duszyńską, która opowie Wam o zdrowym i smacznym odżywianiu. W ramach spotkania będziecie mogły wykonać wspólnie koktajle lub zdrowe słodycze.

Jak się zapisać?: zadzwoń do poradni (od 9.00 do 18.00 tel: 515 103 831) lub zapisz się bezpośrednio w sekretariacie lub poprzez swojego terapeutę. Koordynatorka: Dorota Ostrowska-Karwat

26 luty 2019

  • Informujemy o zmianie terminu warsztatu dla rodziców „Wirtualni bohaterowie- jak się z nimi dogadać” Odbędzie się 28 marca 2019 w godzinach 17.00-20.00.  Na warsztat zapraszamy rodziców, którzy wzięli udział w warsztacie ZROZUMIEĆ NASTOLATKA.

22 luty 2019

  • Informujemy, że obecnie nie posiadamy wolnych miejsc na terapię indywidualną dla nastolatków. Ze względu na charakter pracy terapeutycznej (długoterminowość procesów), taka sytuacja potrwa najprawdopodobniej do końca roku szkolnego. Obecnie możemy zaoferować jedynie możliwość konsultacji. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani informacją o nowym naborze na terapię- prosimy o zapisanie się do NEWSLETTERA- oferta dla młodzieży.

20 luty 2019

  • Informujemy, że obecnie nie przyjmujemy zgłoszeń rodziców/opiekunów na warsztat „Zrozumieć nastolatka”. Jeśli jesteście zainteresowani Państwo udziałem w tym warsztacie – prosimy o zapisanie się do NEWSLETTERA oferta dla rodziców/opiekunów. Poinformujemy Państwa o rozpoczęciu zapisów.

19 luty 2019

  • Informujemy, że zakończyliśmy nabór na warsztat dla nauczycieli i wychowawców: „Nastolatek w szkole podstawowej”. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymaniem informacji o kolejnym naborze- prosimy o zapisanie się do NEWSLETTERA– oferta dla profesjonalistów.